Partner: J. Petykiewicz


Recent publications
1.Kujawski A., Petykiewicz J., Zasada Huygensa dla pola elektromagnetycznego w ośrodkach anizotropowych, Prace IPPT - IFTR Reports, ISSN: 2299-3657, No.8, pp.1-33, 1972
2.Kaliski S., Petykiewicz J., Dynamical equations of motion coupled with the field of temperatures and resolving functions for elastic and inelastic anisotropic bodies in the magnetic field, Proceedings of Vibration Problems, , Vol.1, No.3, pp.81-94, 1960
3.Kaliski S., Petykiewicz J., Dynamiczne równanie ruchu sprzężone z polem temperatur i funkcje rozwiązujące dla ciał anizotropowych sprężystych i niesprężystych w polu magnetycznym, Biuletyn Wojskowej Akademii Technicznej, , Vol.8, No.45, pp.3-15, 1959
4.Kaliski S., Petykiewicz J., Równanie ruchu ciał anizotropowych sprzężone z polem temperatur w polu magnetycznym przy uwzględnieniu relaksacji mechanicznej i elektromagnetycznej, Biuletyn Wojskowej Akademii Technicznej, , Vol.8, No.46, pp.18-25, 1959
5.Kaliski S., Petykiewicz J., Dynamical equations of motion and solving functions for elastic and inelastic anisotropic bodies in the magnetic field, Proceedings of Vibration Problems, , Vol.2, pp.17-35, 1959